קורסי גלישה לנשים

שם:
אימייל:
טלפון:
הודעה:
5 + 5 =
קורסים לנשים - גלישת גלים, גלישת רוח, גלישת עפיפון (קייטסרפינג) וקבוצות חתירה בעמידה - סאפ/פאדל בורד
בית ספר לגלישה kiteaway מציע קורסים לנשים בלבד כקבוצה או ליחיד לגלישת גלים. אם את רוצה לפתח את השיווי משקל, היציבה ולהרגיש את הגלים זורמים תחתיך, קורס גלישת הגלים הוא המתאים לך. הקורס מועבר ע"י מדריך או מדריכה מנוסים, ב 4 מפגשים בני שעה וחצי. במהלך הקורס נלמד את יסודות החתירה ועמידה על הגלשן, הכרת הים, הזרמים והגלים ופיתוח מיומנויות הגלישה, כל זה על גבי ציוד מותאם אישית מיוחד ללמידה ובטיחותי. הקורס בתאום אישי 7 ימים בשבוע. ניתן להשתלב בקבוצות קיימות, כקבוצה אורגנית או אחד על אחד. הקורסים מתנהלים בחוף בית ינאי.


גלישת רוח לנשים:

בית הספר לגלישה kiteaway  מציע מסלול קורס גלישת רוח לנשים. הקורס מתקיים במעגן הסירות של מכמורת, המקום האדיאלי ללמוד ספורט זה.שילוב של מים חלקים, בכל מזג אוויר ותנאי רוח  מצויינים יעזרו לחניכה לקבל את הבסיס הנכון בספורט גלישת הרוח. Kiteaway מספקים את כל הציוד הנדרש למהלך הקורס יעמיד לרשותכם מדריך/ת מנוסה שיהפכו את הקורס לחוויה למודית ספורטיבית בלתי נשכחת. מומלץ לנשים המעוינינות להתחבר לים ולרוח ולהוסיף ספורט מאתגר לאורח החיים. משך הקורס 8 שעות המועברים ב 4 מפגשים, 7 ימים בשבוע בתאום אישי.

גלישת עפיפון קייטסרפינג לנשים:

ספורט גלישת קייטסרפינג בישראל תופס תאוצה רבה בשנים האחרונות, רבים מקבלים את הרושם המוטעה שקייטסרפינג הוא ספורט גברי בעיקר מכיוון שצריך המון כח ידיים להחזיק את הקייט באוויר, שלמעשה כל משקלו ועצמתו של הקייט מוחזק על גבי רתמת גב אשר מנטרלת את הצורך להחזיק עם הידיים את הקייט. כל פעולתם של הידיים בספורט זה היא לנווט את הקייט באוויר בעוד משקל גופנו יספוג את עוצמת הקייט. בנוסף ציוד הקייט קומפקטי ומתקפל למידות המתאימות לכל תא מטען וקל משקל. אם את מחפשת לשבור את השיגרה ולהכניס ספורט אקסטרים לחיים, קייטסרף הוא הדבר בשבילך. קורס קייט בן 10 שעות המועבר ב 5 מפגשים ילמד אותך את הבסיס הנכון מבחינה מעשית ותאורטית להתחיל להגיע לים בכדי לגלוש ולא רק בשביל לשתות תה. Kiteaway מספקים במהלך הקורס את כל הציוד הנדרש, הקורס בתאום אישי 7 ימים בשבוע במבנה של אחד על אחד (מדריך + חניך).
 

קורס סאפ (פאדל בורד) לנשים:

אימון סאפ הוא שווה ערך לאימון בחדר כושר...
אימון המשלב בתוכו המון אלמנטים כמו: חיזוק שרירי היציבה, פיתוח כושר אירובי, עבודה אנארובית, עבודה איזומטרית, עבודה על כוח מתפרץ ועוד. כל זה קורה בסביבת מים, נוף קסום, שקט וחיבור מושלם אל הטבע.

סאפ - לבד או עם החברות:

ניתן לצאת לחתירה לבד, חתירה בקבוצת נשים או חתירה לכל המשפחה. אפשר לקחת את הסאפ לחתירה תוך חיפוש השקט והרוגע בדומה ליוגה או מדיטציה. אפשר להתייחס לזה כפעילות חברתית טבע. מובטחת לכם התמכרות בריאה לספורט מושלם!! בנות, תישארו מעודכנות, מדי פעם אנו מארגנים קבוצות נשים חותרות בהרצליה, תל אביב ואפילו בים המלח.

למי זה מתאים?

ניתן לחתור על סאפ בכל גיל כמעט, לא נדרשות יכולות מיוחדות או ניסיון קודם בגלישה. בדקה שהבנת את נושא היציבה על הגלשן והצלחת לעמוד - את גולשת סאפ.

איפה גולשים?

בחתירה על סאפ ניתן לבצע פעילויות רבות ומגוונות: יוגה, מדיטציה, אימון כושר, גלישה ועוד... בכל מקום: בים, בכנרת, נחל הירקון, ים המלח, מים שקטים או ים גלי. 

גלישת סאפ לאחר הריון:

להרבה נשים להאחר הלידה יש רפיון בשרירי הבטן התחתונה והן נאלצות לעבוד קשה מאוד להחזיר את הבטן חזרה פנימה.
העמידה והחתירה על הסאפ עובדת על שרירי היציבה ועל הבטן התחתונה בעבודה איזומטרית טהורה ולמשך זמן, תרגול זה הוא אופטימלי לחזרה לגזרה שלפני הלידה.


 

בואי לגלות את הים והגלים, צרי קשר עכשיו לתיאום שיעור ראשון


הוסף ל Facebook Share on Twitter