גלישת גלים

שם:
אימייל:
טלפון:
הודעה:
4 + 9 =
ללמוד עם המקצוענים - קורסים פרטיים/קבוצות של גלישת גלים
בית ספר לגלישה KiteAway של עמית ענבר מאפשר לכם להיכנס אל העולם המופלא של גלישת גלים בדרך רכה בטוחה ונעימה, עם הדרכה מקצועית ויעילה באמצעות ציוד חדיש המותאם לצרכיו של הגולש המתחיל. קייטאוואי יושבת בחוף בית ינאי שהוא החוף המושלם בארץ ללימוד גלישת גלים ולגלישה מהנה ובטוחה לגולשים מנוסים. בקייטאוואי תמצאו בית חם לגולשים אנו מספקים קורסי גלישה וחבילות ציוד גלישה המתאימים למתחילים ולגולשים מתקדמים.
ועכשיו חדש בקייט אוואי - קורס גלישת גלים על סאפ!

צרו קשר להרשמה ופרטים נוספים או התקשרו 09-8666991

KiteAway מאפשר לכם להיכנס אל העולם המופלא של גלישת גלים בדרך רכה בטוחה ונעימה, עם הדרכה מקצועית ויעילה באמצעות ציוד חדיש המותאם לצרכיו של הגולש המתחיל.

חוף בית ינאי הוא חוף חולי ובטוח ללא סלעים והפתעות שמחכות לגולש במים ולכן נחשב לחוף הטוב ביותר בארץ ללימוד גלישה, הקרבה לצוק גורמת לגל להשבר עמוק יותר יחסית לחופים אחרים וזה מייצר גל ארוך מאד, רך ובטוח מאד.
הגלשנים מיועדים להדרכה והם רכים יותר כדי לא לפגוע בגולש במים. אנו מחזיקים גלשנים מגוון רחב מאד של מידות ואנו יכולים להתאים לכל גולש את הגלשן שמתאים למידותיו – פקטור חשוב מאד בגלישת גלים.

על בסיס תיאום מיוחד אנו מאפשרים הדרכה מצולמת – כל השיעור מצולם על ידי המדריך ובסופו התלמיד יכול לצפות בשיעור עצמו ומקבל ערך מוסף עצום ומאפשר לתלמיד לחוות את השיעור בתנאים נוחים יותר ולספוג הרבה יותר אינפורמציה מאשר במהלך ההדרכה עצמה.
ניתן לתאם דרכנו סשן צילום פרטי מעבר לצילום של שיעור למזכרת מדהימה.
 
צברנו ידע גדול מאד במטאורולוגיה ואנו מנסים לתאם את ההדרכות השונות בהתאמה מושלמת למזג האוויר.
צוות המדריכים של KITEAWAY בנוי גם מנשים וגם מגברים

הדרכת גלישת גלים מתבצעת בכל ימות השנה ובכל שעה. ניתן לתאם שיעורים בשעות המוקדמות של הבוקר.

גלישת גלים לאנשים גדולים

הדרכות גלישת גלים בשימוש גלשני סאפ קטנים – מה שמאפשר חווית הצלחה בגלישת גלים גם לאנשים גדולים 


הוסף ל Facebook Share on Twitter