KiteAway challenge 2009

שם:
אימייל:
טלפון:
הודעה:
6 + 7 =
אין דברים כאלה!
בום ! צפירות , רעד, זעזוע, טלטול, מסוק חג סביב , אנשים צועקים בקולי קולות, טיפה של זעה קרה זולגת, אובדן חושים , קולות מעורבלים ,העיניים מתבלבלות, בועה אחת עוטפת 450 אנשים.... במדינה כמו שלנו כל אחד שפוי יחשוב ששוב זה קרה ,דבר נורא פיגוע או מלחמה אך לא. זכות גדולה הייתה לי להיות חלק מההכנות לתוצאה המופלאה KITEAWAY CHALLENGE , מה הם חשבו לעצמם ? איך? למה ? כמה? אין תשובה .נותר לי רק לתאר חבורה של אנשים מופלאים שחלמו ביחד וביצעו יחד סרט של אדם אחד בשם עמית ענבר שהתפתח עם עוד הרבה עזרה מאישה לא פחות מופלאה דנה ענבר וצוות שלם שחיי את החלום וכל מה שבא בעקבות החלום!!!!!! לפני פחות מחודש התעוררתי בלילה, ירדתי במדרגות בביתי ולהפתעתי הגדולה תום, אח שלי ישב בסלון אחרי שלא ראיתי אותו שנה(המניאק מבלה לו באוסטרליה). קפצתי משמחה אבל לא באמת הבנתי מה הולך לפניי שהספקתי לשאול התשובה הייתה : "מה יש את הצ'אלנג'" הבנתי שמשהו גדול מתבשל. למרות שתום אחי לא דברן גדול וגם לא הייתי ממליצה לדבר איתי על דברים סודיים כי יש לי פה גדול הבנתי ישר : "מילחמה" מיום ליום הלופט היה יותר ויותר עסוק . משימות הוטלו על כל עובדיי הלופט מקטן ועד גדול טלפונים בלתי פוסקים של אנשים לחוצים על מקומות פלוס בקרים שגיגוס הגיע מהכינרת לביקור וניתקל בעמית שניראה לי דיי שמח להוציא קצת מתח בכמה כיפכופים שמתקבלים בברכה והאמת זה ניראה דיי כואב אבל באמת שזה עוזר לכל השאר.(גיגוס- תודה).


ההכנות בעיצומן , פה ושם איזה פקח מעצבן מנסה להוציא כסף ממה שלא קשור אליו אבל זה חלק מהעניין בסופו של דבר אחרי שספרתי מיליון פעמים את הדגלים ואחד אחד חיברתי למוטות שנאספו עד היום האחרון,הגענו לבוקר של התחרות.

הנהירה לכינרת החלה, הגענו לחוף יפיפה מעוצב ומסודר למופת אחרי שהצוות שקד ועמל למטרה הנעלה. בסביבות אחת בצהריים, לפניי שהטבע  נותן את אותותיו וכולם נרגשים . אין לחץ יותר גדול באירוע כזה מהמחשבה שלא תהיה רוח, אז באמת שרובם נהנו מהציפייה עם מוזיקה ים ובירות אבל באמת שהיה קשה להתעלם מדנה שהתרוצצה סביב עם פחד  קטן בעיניים שהטבע יבגוד והרוח לא תגיע. אתם חייבים להבין שלקבוע תאריך לים זה נוגד את כל חוקיי הגולש , בלתי אפשרי. הריי גלישה זה להיות במקום הנכון ובזמן הנכון וחיפוש בלתי סופי ללא גבולות של זמן או מסגרות נוספות.

למרות החששות , כמו שעון הרוח נכנסה אט אט,הספינה התמלאה, לדרך יצאה ספינה מטריפה מועמסת בבירות מוזיקה ובאמת שהאנשים הכי יפים וכולם עם סטייל גולשים לפנים, מוקפים בסירות מנוע ואופנועיי ים מפליגים ללב הכינרת במורד הר הארבל שמייצר לנו את אחד המקומות הטובים לגלישת קייט עם מים שטוחים ורוח חזקה עם עילויי מטורף שכל קפיצה מגיעה לעננים. שחר צוברי המדליסט האולימפי הגיע לביקור מהמים עם חבריו הגולשים מה שהוסיף לאווירה. סירת ההנפות התחילה לתפקד בניצוחו של גיגוס, הכל מתקתק, קייטים באוויר, מסוק חג סביב והטרוף מתחיל. הגולשים שהגיעו מהארץ ומהעולם נתנו תצוגה מרהיבה כל כך קרוב לקהל האנשים על הסירה השתגעו מצעקות שימחה ואדרנלין בלתי פוסק שהועבר מהקהל לגולשים יצר הרמוניה של ביצועים מטורפים. היינו על המים כמה שעות ובאמת שלא רציתי שזה יגמר זה ממש חלום שמתגשם שקהל של אנשים שלא גולשים מתחברים ומבינים קצת את עולם הריגושים שאנו הגולשים חבים ומחפשים וכמה כיף להרגיש את האדרנלין הזורם בדם האקסטרים .ומה שנישאר זה רק לצפות לשנה הבאה שכבר אין לי כוח לחכות

תודה מכול הלב לכל המארגנים שעמלו על דבר שלא קל ולא פשוט  לארגן . תודה לכל הספונסרים שבלעדיהם ההפקה לא הייתה יוצאת לפועל : אופנת הגלישה "זרקא" . רד בול. ערוץ אקסטרים . התאחדות המלונות בטבריה, המשרד  לפיתוח התיירות בנגב ובגליל,

יוזמה מבורכת ! והוכחה לכך ש  "לפעמים חלומות  מתגשמים ..."

תודה לי קורזיץ


הוסף ל Facebook Share on Twitter