לי קרוזיץ אלופת עולם 1111

לא יודע עם שמתם לב אבל המספר של לי על המפרש הוא כבר שנים isr 1111! לי זה בהחלט מסתדר עם 4 אליפויות עולם!
לי קרוזיץ אלופת עולם 1111
לי קורזיץ ISR1111
זה בעיני מסביר את מה שקורה סביב הבחורה המדהימה הזו, הכול מתחבר והוכל זורם כמו המים בים שהיא כול כך אוהבת

לי דוגמה קלאסית לכך שיש משבר אז רק מתחזקים מימנו ,לפני כמה חודשים היא חוותה את אחד הרגעים הקשים שלה, בהפסד של  מדליה  אולמפית בשיוט הגמר אחרי תחרות מעולה במשחקים בלונדון ,עברה עליה תקופה לא קלה גם פיזית וגם נפשית אבל לי כמו שיהא יודעת עיכלה את הכול התחזקה וחזרה לים למקום אותו היא מאוד אוהבת.

אנחנו מאותו הכפר ומכירים כבר שנים, ויצא לי לראות מקרוב את החזרה שלה לאימונים, בדרך שלה שבנויה מהרבה עבודה, אבל לעשות את העבודה בכייף, כאשר היא מוקפת בקבוצת אנשים נדירים כולם מאותו הכפר, נוצר תלכיד מאוד מיוחד של ספורטאים וצוות מלווה כמו נמרוד משיח, תום קורזיץ, אמיר גלילי ובן פינקלשטיין (ועוד הרבה דמויות מפתח) שעובד בזרימה נטולת אגו כאשר אחד מפרה את האחר גם במים וגם ביבשה.

לדעתי זה מרכיב מאוד חשוב בהצלחה של לי וגם של נמרוד אסור לשכוח שבאליפות האחרונה עד השיוט האחרון היו לישראל 3 מועמדים למדליות ובסוף היום 2 מדליות הן כחול לבן.

לגבי נמרוד ושחר יש תחושת החמצה כי זה היה יכול להיות גראנד פינלה של 3 מדליות מאליפות עולם וזה נשמט ממש ברגע האחרון אבל זה בהחלט הישג היסטורי של הספורט הישראלי לראות 2 ישראלים על הפודיום באליפות עולם בענף אולמפי, מעיין נתנה תחרות מאוד יציבה ומאוד איכותית וירדה למקום השלישי רק בשיוט האחרון

עמית ענבר, לי קורזיץ ונמרוד משיח בתחרות ארומה סאפהשייט והגלישה בפרט הופכים להיות הענף הכי השגי ששובר כל שיא בספורט הישראלי ועם ספורטאים כמו לי קורזיץ, מעיין דוידוביץ', נמרוד משיח  ושחר צוברי יש להניח שעוד נמשיך לשבור שיאים בספורט הישראלי! (השאלה מה מגיע אחרי השמות האלו אבל זה כבר נושא לטור אחר) 

בכפר קטן כמו מכמורת מרגש לחוות שוב ושוב את האנרגיה של זכייה באליפות כזו! כל הילדים מדברים על זה וגם המבוגרים וזה מרגש כל פעם מחדש, אצלנו בעבודה זה ממש מורגש והמשרד הופך לחמ"ל תקשורת בין כל הנפשות המעורבות, ההורים של לי, האחות של נמרוד, וכולם מנסים להרגיע אחד את השני עם שבבי אינפורמציה מאזור התחרות.
ליקה את תותחית על מהחלל!! אני חושב שכדאי לך לחשוב לפני אליפות העולם הבאה להוסיף עוד 1 ליד המספר שלך שהיום הולך ככה- isr1111

למרות שמהכרות אתך מספר לא משניםJ

עמית ענברהוסף ל Facebook Share on Twitter