קורס גלישת גלים על סאפ

שם:
אימייל:
טלפון:
הודעה:
5 + 5 =
עמית ענבר הצליח להעמיד שיטת עבודה המאפשרת לכל אדם לחוות את התחושה המדהימה של תפיסת גל על גלשן SUP ולחוות את האושר הזה במים.
בשנתיים האחרונות נכנסים עוד ועוד גולשים אל עולם הסאפ. גולשים אשר להם מעולם לא היה רקע בגלישת גלים. ההתחלה היא די דומה לכולם. מתחילים בהכרות עם הגלשן והים ולאחר זמן קצר, אותם מתחילים רואים סביבם גולשי גלים וגולשי סאפ, אשר גולשים על גלים וכמובן שזה הגירוי הגדול מכולם.

כל הסיבות ללמוד גלישת גלים בגלשן סאפ בקייט אוואי:
  • לימוד בשיעור פרטי או קבוצתי
  • שימוש בציוד החדיש והמתקדם ביותר המתאים ללימוד גלישת סאפ.
  • תשומת לב גבוהה מאד לבטיחות
  • שיעורי התנסות ללא התחייבות
  • יחס חם ואישי
  • התנאים הטופוגרפיים בחוף בית ינאי מושלמים ללימוד גלישה בכלל וגלישת סאפ בפרט!
והכי חשוב אנו איתך עד שתגלוש בביטחון גם אחרי הקורס. 
ב KITEAWAY הכניסה מודולרית ומתאימה לכל כיס. לימוד גלישה מקצועי ביותר המעניק לך תחושת ביטחון ויוצר עבורך מיומנויות וכלים שאיתם תמשיך הלאה בדרכך העצמאית כגולש סאפ. 
לתיאום שיעור סאפ התקשרו עכשיו: 09-8666991 או מלאו הפרטים בטופס:


בבית ספר לגלישה של עמית ענבר נמצאת עוד דמות שהייתה עד כה בצל, אבל היום היא מרכז התמונה. דנה ענבר! דנה מקבלת את כל תלמידי הסאפ ומאפשרת להם בסיס חתירה, טכניקה ויציבות על גלשן הסאפ ואת הבסיס להכנה לתפיסת גלים. על המעטפת הזו, עמית ענבר בנה קורס גלישת גלים על SUP. עמית  מקבל את התלמידים לאחר שהם כבר בעלי רקע בסיסי וזה מאפשר לו לעבוד נכון מאוד על הקניית טכניקה נכונה ומדויקת בקורס גלישת גלים על גלשן סאפ.

שיטת ההדרכה בקורס סאפ

דנה מביאה כל תלמיד למצב שהוא כבר מתרגל עבודה על רגל ציר וזו העמידה המומלצת לכניסה לגל. עמית עובד עם התלמידים בקורס גלישת גלים על פדאל בורד  על מעבר גלים, הכרות שבירת הגל ומיקום נכון של הגולש בהתאם למצב שבירת הגל ומבנה החוף. מעבר לזה בקורס גלישת גלים על גלשן סאפ  אנחנו עובדים על הבנה של הזרם ואיפה כדאי לנסות לעבור את הגלים ועל איזו נקודה בחוף עדיף לוותר בגלל זרם נגדי חזק, דברים נוספים שנרכשים בקורס גלישת גלים על גלשן סאפ הם עמידה נכונה ולא פחות חשוב נפילה נכונה. לצערנו, בשנה האחרונה היו מספר פציעות מיותרות שנבעו מטעויות פשוטות של גולשים שהקלו ראש בים ובגלשן ופשוט עברו תאונה מצערת שגרמה לפציעה בצלעות או בקרסול.
קורס גלישת גלים על סאפ

קורס גלישה פרטי או קבוצתי

ההדרכה בקורס גלישת גלים על גלשן פדאל בורד יכולה להתבצע כקורס פרטי  או בקבוצה. אין לנו ספק שלאחר עבודה אינטנסיבית עם עמית ענבר והצוות שלו אפשר לגלות עולם שלם וחדש של גלישה גם ללא רקע קודם.

ההדרכה בקורס גלישת גלים על גלשן sup  מתבצעת בחוף בית ינאי וחוף מכמורת ובכל חוף אליו עמית מוזמן בתאום מראש.
ההדרכה מתבצעת על הגלשן של התלמיד או עם גלשן של בית הספר בקורס גלישת גלים על גלשן סאפ.
 

קורס גלישת גלים מצולם

ניתנת אפשרות לעבודה עם מצלמה בתשלום נוסף. שיטה זו היא הדרך הטובה ביותר ללמוד. כל הסשיין יצולם מזווית שמראה לתלמיד את הטכניקה שלו .עמית ינתח עם התלמיד את הצילום וע"י כך יוכל התלמיד  לראות וללמוד  את הדברים הטובים שהיו בגלישה ,לתקן את השגיאות הטכניות של שלו ולשפר אותן בסיישן  הבא. העבודה עם המצלמה מאפשרת שיפור  מידי ותוצאה מושלמת להתקדמות מהירה בתחום גלישת גלים על גלשן sup.
לסיום ,לרוב גולשים שמתחילים עם הסאפ רק לצרכי חתירה בסופו של דבר מוסיפים עוד גלשן שמובנה לגלישת גלים עם סאפ, בקורס גלישת גלים עם פדאל בורד יש הזדמנות להתנסות במספר גלשנים מיועדים לגלים ואז לאחר ההתנסות הזו אפשר לבחור את הגלשן הטוב ביותר עבורכם.

למידע נוסף והרשמה לקורס או שיעור התנסות צרו קשר

הוסף ל Facebook Share on Twitter