10 הסיבות הכי טובות לגלוש סאפ

כך תפיקו את המיטב מגלישת חתירה בעמידה - SUP
10 הסיבות הכי טובות לגלוש סאפ
יש מגוון סיבות שהפכו את סאפ לספורט פופלארי....
סאפ הופך בשנים האחרונות לספורט מים הכי מבוקש בארץ ובחופים רבים בעולם. הסיבות נעוצות בקלות הלמידה והחתירה, הכיף, הרוגע, היתרונות הבריאותיים ועוד.

1. זה כיף
סאפ הוא הספורט הכי מרגש שתתנסו בו. זו הסיבה העיקרית שבגללה הסאפ נמצא במגמת גדילה מהירה ועצומה ביחס לכל ספורט ימי. חייבים לנסות בשביל להאמין. אנשים בכל גיל ובכל מצב חותרים על סאפ בכל מקום שיש מים.

2. זה קל
אם אתם מסוגלים לעמוד, אתם מסוגלים לעמוד על סאפ!

גלישת גלים הוא לא ספורט שמתאים לכולם. ניסיתם?  כמה פעמים? ועדיין לא נחלתם הצלחה... עכשיו אתם מבינים על מה אנחנו מדברים ...
אבל...אם אתם יכולים לעמוד על הרגליים, אתם יכולים לחתור על  סאפ. היכולת להשתפר בסאפ היא כל כך מהירה, כך שתוך תקופה קצרה תוכלו למצוא את עצמכם גולשים על גל מדהים.

3. בריאות / אימון (לגוף)
אימון ספורטיבי מצוין, עובד על כל הגוף. אתם תרגישו טוב ותראו מצוין. הספורט מחזק את מרכז הגוף וטוב גם כאימון אנארובי בדומה לאימון פילאטיס ואימון ריצה. ניתן לשרוף בממוצע כ- 800 קלוריות בשעה. מצויין לשיפור היציבה ומושלם כאימון משולב. 
להרבה נשים להאחר הלידה יש רפיון בשרירי הבטן התחתונה והן נאלצות לעבוד קשה מאוד להחזיר את הבטן חזרה פנימה.
העמידה והחתירה על הסאפ עובדת על שרירי היציבה ועל הבטן התחתונה בעבודה איזומטרית טהורה ולמשך זמן, תרגול זה הוא אופטימלי לחזרה לגזרה שלפני הלידה.


4. להחיות את הגוף והנפש, להירגע
היכולת להגיע לשלווה ורוגע בדומה לאימון מדיטטיבי. "היכולת ללכת על המים". אחד הדברים המרגיעים ביותר כשאתה עומד על הסאפ שלך וצופה בשקיעה או הזריחה "המוקרנת" על המים ויוצרת צבעים מרהיבים. הרגשת רוגע ושקט נפשי שניתן ללחוש תוך פעילות ספורטיבית. 

 5. כולם יכולים
שיבומי סאפ מתאים לכל גיל מגיל 3 ועד 70. מתאים גם לאנשים שמעולם לא עלו על גלשן וגם לגולשים שבשבילם הגלישה זו דרך חיים. אתם אף פעם לא יותר מידי צעירים או יותר מידי מבוגרים כדי לנסות שיבומי סאפ.

 6. סאפ בכל מקום
בכל מקום בו יש מים – אפשר חתור על שיבומי סאפ. ניתן לחתור על סאפ בכל מקום בו יש מים – אגמים, נחלים, נהרות,ים.  בכל תנאי מזג האויר. אין צורך לחכות לגלים .. בגלישת סאפ ניתן לקבל את החוויה במלואה גם במים הכי רגועים שיש.

7. חיבור לטבע
ייצא לכם לראות את הטבע בפעולה, מנקודת התצפית הטובה ביותר, עם הים לרגליכם, דגים וחיות מים זזים מתחתיכם, שקיעות וזריחות מדהימות. חתירה על הסאפ הינה אחת מהפעילויות הבודדות אשר באופן טבעי עוזרות לכם לחוות בדיוק את הרגע. ניתן לחתור בשלווה על המים ולחוש את הרוגע בסביבה. מהסאפ תוכלו לראות את הטבע מנקודת תצפית טובה ביותר אשר תאפשר לכם להתחבר לעולם שמסביבכם. 

8. לבד או ביחד
סאפ כפעילות חברתית או התבודדות . ניתן לצרף לחתירה בן זוג שישב עמכם על הגלשן חתירה. להתבודד או לחתור יחד, אפילו לדוג. לתפוס גלים, לעשות מדיטציה, יוגה. מפגשים על הסאפ לטייל ולחתור יחדיו.

9. משפחה וילדים
דרך אדירה לבלות זמן עם המשפחה. קחו את ילדיכם לחוויה על השיבומי סאפ. צרפו אותם עמכם לחתירה או כשהם חותרים לידכם או כשהם מצטרפים לסאפ שלכם וצאו לטייל איתם. אין ספק שזו חוויה משפחתית שונה וייחודית.

10. ממכר ולא מצריך מאמץ
יש משהו בהרגשת החופש והעוצמה שאתם מקבלים כאשר אתם עולים על גלשן שיבומי. רוב הדברים הממכרים בעולם אינם טובים לכם או שקשה להשיג אותם, אך לא זה. אנחנו מבטיחים לכם: תעלו על גלשן השיבומי שלכם וכבר אחרי 5 דקות אתם תתמכרו לחלוטין. יש משהו בהרגשת החופש שאתם מקבלים שאתם עולים על גלשן סאפ.

הוסף ל Facebook Share on Twitter