סדנת סאפ (פאדל בורד) חודשית הכוללת 8 מפגשים.
גלישת סאפ בחברותא זאת דרך שונה וייחודית ללימוד הגלישה. כל אחד ממשתתפי הסדנה מביא את הצבע שלו, תהליך הלמידה הייחודי שלו ואת ניסיון חייו. נרקמות חברויות של אנשים מעולמות שונים אשר מתאגדים יחד בים למכנה משותף - גלישת סאפ. נוצר הווי קבוצתי מיוחד שממלא את הסדנה באווירה כיפית מהנה ומלאת שמחת חיים. מטרת הסדנה היא הכרת עולם גלישת הסאפ תוך ליווי צמוד, הדרכה נכונה ובניית תוכנית עבודה אשר תאפשר השתפרות והתקדמות מהירה.
איך בוחרים גלשן ומשוט?
עצות מקצועיות בבחירת ציוד גלישת סאפ / SUP
שני דברים אתם חייבים איתכם ביציאה לגלישת סאפ / SUP, גלשן ומשוט. רצוי שגם תהיה לכם רצועת רגל שתחבר אתכם לגלשן ושעל גופכם תהיה חליפת גלישה מלייקרה כדי לצמצם את נזקי השמש.
סאפ - איך מתחילים?
צעדים ראשנים לגולשים וגולשות סאפ / SUP
כל אחד יכול לחתור על סאפ מגיל 5 עד 75. גברים, נשים וילדים, אפילו כלבים. כל עוד אתם מסוגלים לעמוד אתם יכולים לעמוד על סאפ. לא נדרשים כישורים מיוחדים או ניסיון קודם. יותר ויותר רופאים ממליצים על הסאפ כספורט בעל שחיקה נמוכה שיכול לעזור בשיקום פציעות, על-אף, שאם יש לכם בעיות בריאותיות מסויימות, אנחנו ממליצים לכם בחום להיוועץ עם הרופא קודם.
ההיסטוריה של SUP / סטנד אפ פאדל בורדינג
מקורות הספורט הכי מבוקש במים - סאפ
במשך 3000 השנים האחרונות דייגים בפרו נהגו להשתמש ב'גלשני סאפ' שיצרו על-מנת להיכנס לים ולדוג. הם לא חזו מראש שהם ממציאים למעשה את ענף הספורט הנמצא במגמת עלייה גבוהה ביותר. נקפוץ אלפי שנים קדימה, לשנות ה-60 של המאה ה-20 בהוואי, זהו העשור שבו הסאפ פילס דרכו לעולם הגלישה המודרני. נערי החוף של וואיקיקי בהוואי לקחו גלשנים רגילים עם משוט בעל צד אחד ונכנסו איתם למים כדי לצלם תיירים שלומדים גלישה.
תפוצת פאדל בורד בעולם
עד כמה פופלארית גלישת חתירה בעמידה
מדינות רבות בעולם מייחסות חשיבות רבה לסאפ, מקדמות את הספורט הזה ומפיקות אירועים מיוחדים לסאפ. ארועים כגון: אליפות העולם בפדלבורד - מולוקייאוו ו - קרב המשוטים בקליפורניה, הסנדבריג' השנתי בוונקובר, החתירה השנתית למפרץ רגטה במיאמי, כל אלה הם ארועים רבי משתתפים שבמרכזם - סאם, גלישת חתירה בעמידה.
10 הסיבות הכי טובות לגלוש סאפ
כך תפיקו את המיטב מגלישת חתירה בעמידה - SUP
סאפ הופך בשנים האחרונות לספורט מים הכי מבוקש בארץ ובחופים רבים בעולם. הסיבות נעוצות בקלות הלמידה והחתירה, הכיף, הרוגע, היתרונות הבריאותיים ועוד.
יתרונות העיסוק בספורט SUP/סאפ
מה לסאפ ולהרגשה רוחנית? איך גלישה בעמידה תשפר לכם את הבריאות?
אימון סאפ הוא שווה ערך לאימון בחדר כושר... אימון המשלב בתוכו המון אלמנטים כמו: פיתוח כושר אירובי, חיזוק שרירי היציבה, עבודה איזומטרית, עבודה אנארובית, עבודה על כוח מתפרץ ועוד. כל זה קורה בסביבת מים, נוף קסום, שקט וחיבור מושלם אל הטבע.