גלשן עמידה SUP מתנפח ונייד
גלשן חתירה בעמידה - סאפ. נוח לטיולים, מתנפח בקלות
חברת שיבומי-סאפ החליטה להציג את גלשן הקונספט המתנפח לרכישה, בגלל הביקוש לגלשן נייד, נוח להעברה בטיולים, מתקפל ואיכותי. הגלשן המתנפח מיועד לאנשים שאין להם מקום איחסון ראוי לגלשן. גלשן החתירה בעמידה המתנפח של שיבומי, קל להעברה ולניידות. הגלשן מתאים לכל תנאי הגלישה בזכות העמידות שלו. הגלשן מגיע בארבעה גדלים לכל הגילאים - 9 פיט (2.74 מטר), 10 פיט (3.04 מטר), 11 פיט (3.35 מטר) ו 12 פיט (3.65 מטר). הגלשן מגיע עם משוט אלומיניום, משאבת ניפוח ותיק נשיאה (למצב מקופל) של שיבומי-סאפ.
רצועת גלישה - ליש שיבומי
רצועה לקשירת הגלשן לרגל, ליש לגלשני פאדל בורד/סאפ
במים סוערים או שטוחים, כדאי תמיד שהגלשן שלכם יהיה איתכם כל הזמן. רצועת 'ליש' מבית שיבומי מגיעה בגדלים של מטר שמונים ושתיים ס"מ עד שני מטר שבעים וארבע ס"מ ובעובי רצועה של 6 עד 9 מילימטרים.
משוט סאפ קרוזר למקצוענים
משוט שיבומי מקצועי
משוט קרוזר-פרו למקצועני סטאנד אפ פאדל בורד הינו בעל מימדים ייחודיים, המאפשרים לכם להחליק על המים בקלות. זהו המשוט האידיאלי לאימון כללי, ים סוער או רגוע.
משוט גלים לפאדל בורד
משוט איכותי של מותג ה SUP המוביל שיבומי
משוט גלים של שיבומי הוא משוט הפאדל בורד המתאים ביותר לים גלי. המשוט מורכב מלהב יחסית קטן שמושך וגורר פחות מים בכל חתירה על הגלים.
משוט לגלישת SUP תחרותית
משוטים מבית שיבומי לגלישת חתירה בעמידה
לגלישה תחרותית אתם זקוקים למשוט ארוך וללהב צר, כדי לצבור יותר כוח ולקבל יותר אנרגית דחיפה מכל מגע במים. המשוטים מאפשרים להגיע ליותר, בפחות מאמץ ובכך מאיצים את מהירות הגלישה שלכם על הסטנד אפ פאדל בורד.
Shibumi Club - גלשן סאפ למתחילים
גלשן חתירה בעמידה מבית שיבומי במידה '11.6
גלשן שיבומי קלאב / Shibumi Club הוא המקום הנכון להתחיל איתו את חווית הגלישה על SUP - Stand Up Paddle Bosrd. זהו הגלשן החביב על מרכזי גלישה ומלונות ברחבי העולם בהם תמצאו מרכזי גלישת חתירה בעמידה. גלשן שיבומי Shibumi Club עשוי פולימר מתרחב המאפשר להעניק לו את הקלילות היחסית עם הכוח האדיר שלו במים. המימדים של הגלשן מיוצרים על פי פרופרציות מתוכננות המשלבות אורך, רוחב ועומק. הדיוק הופך אותו למושלם עבור מתחילים. את הגלשן שיבומי קלאב / Shibumi Club 11.6 קשה לשבור, קל לסחוב.
Shibumi Pro - פאדל בורד מקצוענים קטן
גלשן חתירה בעמידה מבית שיבומי במידה '7.6
גלשן Shibumi Pro Small 7.6 הוא ה'דג' הכי טוב שאפשר למצוא בשוק. זהו גלשן החתירה בעמידה הטוב ביותר לגלים קטנים ולגלישה בשיטות העדכניות ביותר במים. נסו איתו 360, תעופו באוויר, פליפים, טוויסטים ופשוט תגלשו עליו...לא תרצו להפסיק. הגלשן מגיע עם סנפיר/חרב מרובעת שנותנת יציבות לסוגים שונים של גלישה. מדובר על גלשן מקצועי ואיכותי ובגלל יציבותי, נחשב לפופלארים גם בקרב ילדים.