פאדל בורד
גלשן עמידה SUP מתנפח ונייד
גלשן חתירה בעמידה - סאפ. נוח לטיולים, מתנפח בקלות
חברת שיבומי-סאפ החליטה להציג את גלשן הקונספט המתנפח לרכישה, בגלל הביקוש לגלשן נייד, נוח להעברה בטיולים, מתקפל ואיכותי. הגלשן המתנפח מיועד לאנשים שאין להם מקום איחסון ראוי לגלשן. גלשן החתירה בעמידה המתנפח של שיבומי, קל להעברה ולניידות. הגלשן מתאים לכל תנאי הגלישה בזכות העמידות שלו. הגלשן מגיע בארבעה גדלים לכל הגילאים - 9 פיט (2.74 מטר), 10 פיט (3.04 מטר), 11 פיט (3.35 מטר) ו 12 פיט (3.65 מטר). הגלשן מגיע עם משוט אלומיניום, משאבת ניפוח ותיק נשיאה (למצב מקופל) של שיבומי-סאפ.
רצועת גלישה - ליש שיבומי
רצועה לקשירת הגלשן לרגל, ליש לגלשני פאדל בורד/סאפ
במים סוערים או שטוחים, כדאי תמיד שהגלשן שלכם יהיה איתכם כל הזמן. רצועת 'ליש' מבית שיבומי מגיעה בגדלים של מטר שמונים ושתיים ס"מ עד שני מטר שבעים וארבע ס"מ ובעובי רצועה של 6 עד 9 מילימטרים.
משוט סאפ קרוזר למקצוענים
משוט שיבומי מקצועי
משוט קרוזר-פרו למקצועני סטאנד אפ פאדל בורד הינו בעל מימדים ייחודיים, המאפשרים לכם להחליק על המים בקלות. זהו המשוט האידיאלי לאימון כללי, ים סוער או רגוע.
משוט גלים לפאדל בורד
משוט איכותי של מותג ה SUP המוביל שיבומי
משוט גלים של שיבומי הוא משוט הפאדל בורד המתאים ביותר לים גלי. המשוט מורכב מלהב יחסית קטן שמושך וגורר פחות מים בכל חתירה על הגלים.
משוט לגלישת SUP תחרותית
משוטים מבית שיבומי לגלישת חתירה בעמידה
לגלישה תחרותית אתם זקוקים למשוט ארוך וללהב צר, כדי לצבור יותר כוח ולקבל יותר אנרגית דחיפה מכל מגע במים. המשוטים מאפשרים להגיע ליותר, בפחות מאמץ ובכך מאיצים את מהירות הגלישה שלכם על הסטנד אפ פאדל בורד.
seat saver
"Seat Saver מצוין למזיעים אחרי פעילות ספורטיבית אבל מתאים בול גם לחוזרים מהים למניעת מים וחול במושב..." (ביקורת מתוך אתר הצרכנות למוצרי ספורט GearUp) ה-Seat Saver הוא פתרון חדש המאפשר לשמור על סביבת הרכב נקייה ונעימה גם לאחר שהייה בחוף הים, פעילות ספורטיבית, נסיעה עם חיית המחמד ועוד... ה-Seat Saver משלב את היתרונות מכל האמצעים לשמירה על מושב הרכב בהם השתמשנו עד היום: פשטות – הלבשה פשוטה תוך מספר שניות וללא מאמץ. יעילות – כיסוי חלקי המושב ה"חשובים" משענת הראש, משענת הגב והמושב. זמינות – ה-Seat Saver תמיד זמין ברכב, תופס נפח אחסון זעיר. הגנה מלאה – 100% מניעת מעבר זיעה מים וחול. "נער..