ארועי חברה בחוף
ימי גיבוש/כיף לחברות וארגונים
ימי גיבוש וכיף של חברות/ארגונים ב - KiteAway חוף בית ינאי, אירוח גופים פרטיים או מסחריים לימי כיף בבית הספר לגלישה. ימי כיף ואירועים בעלי אופי אתגרי ימי וחוויתי. בחוף הים בבית ינאי - רצועת חוף קסומה ונקייה עם הסדרי חנייה נוחים - שירותים, מקלחות, שתייה ומזון, פינות צל ועוד פינוקים.
אירועי חוף פרטיים
אירועים פרטיים וארועים לחברות
לחגוג בר מצווה/בת מצווה על החוף? לעשות יומולדת על שפת הים? דרך מקורית ושונה לאירועים פרטיים: ימי הולדת, בר מצווה, ימי כיף, ימי גיבוש ועוד.. KITEAWAY נותנים לך את האפשרות לזכות בהפקה ייחודית ומהנה באירוע שלך!
KiteAway Nature 2010
KITEAWAY NATURE 2010 סיכום אירוע בית הספר לגלישה KITEAWAY של עמית ענבר הפיק גם השנה תחרות יוקרתית בגלישת קייטסרפינג- תחרות ייחודית ברמה עולמית, עם עלית הגולשים בארץ. התחרות התקיימה במאגר מים ענק למרגלותיו הפתוחים של הגלבוע. התחרות שולבה השנה עם פסטיבל רגאיי, יחד עם סוללה רצינית של DJs שניגנו והרקידו את הקהל במשך 15 שעות . אירוע המחבר את ספורט הקייטסרפינג לעולם המוסיקה, הטבע ותרבות ספורט הפנאי. אוירה מחשמלת בתוך נוף פנורמי מרהיב, מוסיקה משובחת, וקהל נפלא של אנשים שמחים. החל מהשעה 14:00 מאגר חגאי התמלא אט אט בגולשים וגולשות שזופים ופזורי שיער וקהל רב של צופים. בשעה 15:00 נשמעה מעגלת..
KiteAway Nature 2009
תחרות גלישת קייטסרפינג ראשונה מסוגה, בה המתחרים מחופשים לגיבורי על! סופר-מן, ספיידר-מן וחברים...
התחרות מאורגנת ע"י KiteAway ביה"ס לגלישה הגדול בארץ בבעלותו של הגולש האולימפי עמית ענבר, היא מתרחשת במאגר מים למרגלות הגלבוע -מאגר חגי, דבר שעוד לא נעשה בארץ! , בשיתוף מועצה אזורית גלבוע. בתחרות יתחרו מיטב גולשי הקייטסרפינג בארץ בתחרות גלישת פריסטייל, קפיצות לגבהים ותרגילים מרהיבים. הגולשים מגיעים לגבהים של 20 מטרים ויותר ומרחפים באוויר. האירוע הוא חגיגה אחת גדולה וחוויה לכל צופה. השיגעון הגדול בתחרות kiteaway nature הוא שכל המתחרים בתחפושות של גיבורי על!- סופרמן, ספיידרמן, באטמן וחברים. במקום יש צל, מקומות ישיבה ופינות זולה, אוכל ושתיה, שירותים, מוסיקה טובה וכמובן שמיים מלאים בעפיפונים..
KiteAway challenge 2009
אין דברים כאלה!
בום ! צפירות , רעד, זעזוע, טלטול, מסוק חג סביב , אנשים צועקים בקולי קולות, טיפה של זעה קרה זולגת, אובדן חושים , קולות מעורבלים ,העיניים מתבלבלות, בועה אחת עוטפת 450 אנשים.... במדינה כמו שלנו כל אחד שפוי יחשוב ששוב זה קרה ,דבר נורא פיגוע או מלחמה אך לא. זכות גדולה הייתה לי להיות חלק מההכנות לתוצאה המופלאה KITEAWAY CHALLENGE , מה הם חשבו לעצמם ? איך? למה ? כמה? אין תשובה .נותר לי רק לתאר חבורה של אנשים מופלאים שחלמו ביחד וביצעו יחד סרט של אדם אחד בשם עמית ענבר שהתפתח עם עוד הרבה עזרה מאישה לא פחות מופלאה דנה ענבר וצוות שלם שחיי את החלום וכל מה שבא בעקבות החלום!!!!!! לפני פחות מחודש..
KiteAway challenge 2008
תחרות קייטסרפינג הנערכת אחת לשנה בכנרת. לתחרות זו מוזמנים 20 הגולשים הטובים בארץ בסגנון הפריסטייל, להתחרות בכנרת בשיאה של עונה, תחרות בתנאים אופטימלים בליבה של הכנרת. רוח חזקה ויציבה המאפשרת לאותם גולשים לגלוש ולבצע תרגילים וקפיצות מרהיבות.
ההפקה הראשונה של קייט אוואי צאלנג נערכה בשנת 2007 לאור ההצלחה הגדולה הוחלט כי תחרות זו תהפוך למסורת ומידי שנה תופק התחרות בעונה. את תחרות זו מלווה ספינת ענק ועלייה 350 איש הצופים ונהנים מביצועיהם הנדירים של המתחרים..
ליגת ארומה סאפ 2012 Supaway
כנסו לקראו בסיכום של ליגת ארומה סאפ 2012
גם השנה שמנו לעצמנו למטרה לקדם את ענף גלישת הפדאל בורד בישראל!!! ולקיים אירועים למען קהילת הגולשים ולשמור על הווי הגלישה והפאן בספורט. אז מה היה לנו? תחרויות חתירה על גלשני סאפ, תחרויות שחייה במים פתוחים ותחרויות חתירה בקיאקי סרף סקי
תחרות גלישת SUP (פאדל בורד)
KITEAWAY הוא ללא ספק גוף שדחף את עולם הסאפ בישראל חזק מאוד בשנת 2011. שיא הפעילות נצפתה בתחרות פדאל בורד- SUPAWAY CHALLENGE. הרעיון היה להפיק בפעם הראשונה בישראל תחרות סאפ בחתירה למרחק בים דרך מסלול מצופים. אורך המסלול הוא שלושה וחצי קילומטרים. התחרות נערכה בחוף בית ינאי. מטרה ליצור חשיפה גדולה לספורט ולהגדיל את כמות המשתתפים, חיברנו גם תחרות משחה מים פתוחים להפקה שלנו מה שהביא 520 שחייני מים פתוחים לזנק ממש בזריחה למקצה הראשון של השחייה. תחרות הסאפ החלה מיד עם סיום המשחה..