לי קרוזיץ אלופת עולם 1111
לא יודע עם שמתם לב אבל המספר של לי על המפרש הוא כבר שנים isr 1111! לי זה בהחלט מסתדר עם 4 אליפויות עולם!
זה בעיני מסביר את מה שקורה סביב הבחורה המדהימה הזו, הכול מתחבר והוכל זורם כמו המים בים שהיא כול כך אוהבת
קייטנת גלישה - יולי 2012 - מחזור שני
למחזור ה2 יצאנו בקבוצה משולבת ילדים חדשים וילדים שסיימו את המחזור ה1 וכל כך התלהבו ומיד נרשמו למחזור נוסף
בנוסף לילדים של השבוע שעבר הצטרפו עוד 11 ילדים חמודים
קייטנת גלישה - מחזור ראשון יולי 2012
מחזור ראשון למחנה גלישת גלים 2012 יצא לדרך וכמו תמיד התרגשות גדולה לפתוח את המחזור ה1 של מחנה גלישת גלים אצלנו במועדון קייט אווי.
גלשן חתירה! טרנד חדש בתחום הכושר
ספורט המתאים לכולם : נשים, ילדים או כל אדם שלא התנסה מעולם בספורט ימי . לא נדרש ניסיון קודם בתחום הים או הגלים .
טרנד חדש ולוהט בתחום הכושר הגופני : גלשן עמידה או גלשן חתירה או באנגלית SUP (STAND UP PADDLE BOARD). ענף חדש וצעיר בעולם , בארץ הוא עדיין בחיתוליו , אך בקיץ הקרוב הוא כבר יציף את החופים ! מדובר בגלישת חתירה על גלשן מיוחד, הגדול במידותיו מגלשן גלים, הגלישה מתבצעת בעזרת משוט בעל להב אחת. ניתן לחתור עליו במים שקטים וניתן לגלוש עליו בגלים סוערים. ספורט נפלא שניתן להתייחס אליו כפעילות כושר אירובי, חיזוק שרירים, שיפור היציבה ועבודה מעולה להצרת היקפים
תחרות קייטריס במשחקים האולימפיים – כיצד מתחרים ?
כולם חושבים שקייטסרפינג הוא ספורט אתגרי, כולל הועדה שהחליטה על החלפת גלישת הרוח בקייט רייס.
זוהי טעות כי אופי הגלישה ובעיקר התחרות, הם ממש לא הקייטסרפינג שכולם מכירים שעפים באוויר ועושים סלטות מסוכנות מאוד וכל מיני תרגילי אקסטרים. הקייט רייס הוא אחר לחלוטין. מאוד דומה למה שהיה עד היום בתחרות אולימפית בגלישת רוח.
גלשן קייט רייס
בשנים האחרונות החל תחום הקייט רייס לתפוס תאוצה ונבנה סבב תחרויות עולמי שהמטרה העליונה הייתה הפיכת קייטסרפינג לדגם אולימפי.
גלישה על גלשני קייטרייס מגיעים למהירות שיא ברוח יחסית חלשה והם בהחלט הכלי הכי מהיר כרגע בעולם השייט התחרותי
הסבה לגלישת קייט רייס
מה עושה ילד שגולש רוח במסגרת תחרותית ורוצה לעשות הסבה לגלישת קייט רייס
יש בארץ כ 600 ילדים שהיום נמצאים במסגרת תחרותית בגלישת רוח לצערי המצב היום הוא כזה שאותם ילדים במידה והם רוצים להמשיך עם החלום האולימפי שלהם יאלצו לעשות הסבה מהירה ככול שניתן ולהתחיל ללמוד קייט סרפינג
קייט רייסינג
מה יהיה דגם הקייט רייס במשחקים האולמפים בריו 2016?
חברים ! הלא יאמן קרה!!!! בהצבעה צמודה באיגוד השייט העולמי 19 תומכים ו-17 מתנגדים בהורדת דגם גלישת רוח אולימפי והכנסת גלשן קייט סרפינג במקום הדגם האולימפי בגלישה למשחקים האולימפיים בריו 2016!
מהפך בעולם הגלישה! - קייט סרפינג הפך לדגם אולימפי במקום גלשן הרוח
ההודעה הגיעה במפתיע וגורמת זעזוע ענק בעולם הגלישה בכל העולם .
בהצבעה צמודה נפל רוב באיגוד השייט העולמי 19 תומכים ו-17 מתנגדים בהורדת דגם גלישת רוח אולימפי והכנסת הקייט סרפינג במקום הדגם האולימפי בגלישה למשחקים האולימפיים בריו 2016!
לי קורזיץ בדרך לאולימפיאדה
לי ואני גדלנו באותו הכפר , מכמורת. הזיכרונות שעולים לי ממנה מהילדות מחזירים אותי כמובן אל הים , ילדת ים, תמיד במים גולשת עם הבנים, חלק מחבורה של גולשים .
לי קורזיץ זכתה בכישרון טבעי עצום שמספיק גם ל-5 גולשות יחד. ילדה אשר בגיל מאוד צעיר זיהתה וידעה מה היא הכי אוהבת ובמה היא הכי טובה, היא לא התאמצה לחפש אחר הייעוד שלה בחיים, היא קלטה את הכל בגיל צעיר ומאז היא ממוקדת במטרתה.
לי קורזיץ זכתה שוב באליפות העולם בגלישת רוח
משפחת קייטאוואי מברכת שוב את לי קורזיץ על זכייתה באליפות העולם והבטחת המקום באולימפיאדה בלונדון 2012.
לי קורזיץ אלופת עולם בפעם השלישית / משפחת קייטאוואי מברכת שוב את לי קורזיץ על זכייתה באליפות העולם והבטחת המקום באולימפיאדה בלונדון 2012. / / / אתמול הסתיימה אליפות העולם בספרד בגלישת רוח בדגם הניל פרייד ולי קורזיץ הוכתרה כזוכה בתחרות אחרי שיום התחרות האחרון בוטל בשל תנאי מזג האוויר, לי הובילה רוב ימי התחרות.  / כעת נותר פתוח הקרב על המקום באולימפיאדה בין נמרוד משיח לשחר צוברי אשר יוכרע בחודש מאי הקרוב ונדע מי יהיהי הגולש אשר יזכה לייצג את מדינת ישראל. 
עונת גלישה 2012 בפתח
אחרי חורף מעולה ומלא גשם העונה הקרובה ממש כבר כאן !!!!
הלופט שלנו עבר מתיחת פנים וכיום, ללא ספק , הפך להיות מרכז מכירת ציוד גלישה הגדול בארץ,חנות גלישה בגודל של 160 מטר המכילה עשרות גלשני סאפ בכל המידות ,קייטים מהמותגים המובילים בעולם כמו בסט ובלייד אקססוריז של מיסטיק ודה קיין .
גלישת רוח אולימפית
גלישת רוח אולימפית הפכה להיות הענף הכי הישגי שלנו בספורט הישראלי בעשרים שנה האחרונות.
גלישת רוח אולימפית מאת עמית ענבר
שאר רוח- גלישת קייטסרף בכנרת
/   /
עמית ענבר על הקמת בית הספר לגלישה
KiteAway הוא הגשמת החלום האישי שלי, כמו גל מושלם שעליו חלמתי לגלוש
אחרי שני עשורים של השתתפות אולימפית, זכייה בתארי אליפות עולם, אליפות אירופה ודירוג ראשון בעולם, החליט עמיר ענבר להעביר את הידע והנסיון שצבר לתלמידיו. לאחר ביקורים רבים במועדוני גלישה בחו"ל, פינטזתי בראש מועדון גלישה שיהיה שלי, שיהיה שילוב של הטוב ביותר שראיתי בחו"ל. רציתי מקום שכולו חוויה. מקום שתיכנס/י ותרגיש/י שהגעת למקום איכותי מקצועי ושונה. מקום מלא אנרגיות של מדריכים צעירים ומוכשרים שעובדים יחד באווירה שמחה, מצליחים להעביר הלאה לתלמידים את הטירוף שלהם על הים ואת אהבתם לחיים הטובים. מקום שיהיה כמו בית שכיף להתארח בו, שאנשים ירגישו שהגיעו למשפחה גדולה ומורחבת ושיכניס את הבאים אליו..
רמי ברכה –"רמבו"
שיעור על כוח רצון והצבת מטרות
את רמי פגשתי לראשונה לפני 3 שנים , כאשר הוא הביע נכונות ורצון לגלוש קייטסרפינג. כשפגשתי אותו לראשונה הבנתי שמדובר במקרה יוצא דופן של אישיות מיוחדת. רמי נפצע במלחמת לבנון הראשונה במהלך שרותו הצבאי. הוא איבד במלחמה זו יד אחת ורגל אחת. פציעה זו לא הרתיעה אותו ואף גרמה לו דחף עז להעיז ולעשות דברים פיזיים יוצאי דופן בענפי ספורט שונים. במפגש הראשון בינינו הבנתי שזה הולך להיות פרוייקט מעניין ושונה ותהליך הלימוד שלו יהיה לא סטנדרטי. בתחילת דרכינו בעבודה עם הקייט השתמשנו באביזרים שונים בכדי שיוכל להיות מחובר לקייט ועדיין לשמור על יכולת של שליטה והיגוי. במהלך העבודה שילבנו מספר אנשים אשר..
חשיבות החרבות בגלישת גלים
חרבות מקובעות: החרבות הקבועות נחשבות כמעט להיסטוריה והופכות ליותר ויותר נדירות כשמערכות שליפת החרבות משתלטות אט אט על שוק ייצור הגלשנים. בעת הזו, החרבות המקובעות נראות לרוב על גלשני רטרו עם מערך של שתי חרבות. את החרבות המקובעות מקבעים בעזרת שכבת בדים ופוליאסטר (כמו זו שמצפה את הגלשן) ואינן ניתנות להפרדה מהגלשן. יתרונות החרבות המקובעות: •חוזק- מכיוון שהן מקובעות לגלשן לאורך כל הבסיס שלהן זה יוצר חוזק מבני גדול יותר, אם המקבע יודע מה הוא עושה. •ביצועים טובים יותר- אופן החיבור לגלשן של חרב מקובעת שונה לחלוטין מהחיבור של חרב נשלפת, אופן הגמישות והתגובה של החרב ללחצים יהיה תמיד שונה במעט...
בחירת הגלשן הראשון שלכם
אחד הדברים המרגשים ביותר לגולש הוא קניית הגלשן הראשון!! עבור מתחילים, אין חשיבות לגיל , המפתח הוא במציאת הגלשן המתאים עבורכם. גלישה אינה ספורט פשוט ללמידה, אבל אם תתחילו עם הגלשן הנכון, הכל יהיה קל יותר. הגלשן המתאים ביותר ללימוד הוא הגלשן הקל, הרחב והעבה ביותר שתוכלו למצוא. בשנים האחרונות, הבינו גולשים רבים כי גלשנים גדולים, רחבים ובעלי כושר ציפה טוב יותר אינם רק טובים יותר ללמידה, אלא גם יותר מהנים בגלים קטנים או חלשים.