קורס פאדל-בורד (SUP)
STAND UP PADDLING - ספורט חדש שחדר אל עולם הגלישה ומצליח לחולל מהפכה בתחום הספורט הימי
מה זה סאפ ? סאפ = גלשן עמידה או גלשן חתירה. באנגלית SUP -STAND UP PADDLE BOARD
ענף חדש שנכנס אל עולם הספורט הימי וכבש בסערה גם קהילת הגולשים וגם את אותם אלו אשר חלמו לגלוש ומעולם לא הייתה להם זיקה לים. אם אתה יכול לעמוד– אתה יכול גם לעמוד על סאפ!!! קל מאד ללימוד, קל מאד להשתפר, ספורט שמשלב הנאה גדולה תוך שמירה על כושר גופני ונפש בריאה. כל מה שצריך– גלשן, משוט וצאו למים! עימדו על הגלשן, היעזרו במשוט והתחילו לחתור ומיד תגלו שכל הדאגות והמתח היום יומי נשארו..
גלישת גלים
ללמוד עם המקצוענים - קורסים פרטיים/קבוצות של גלישת גלים
בית ספר לגלישה KiteAway של עמית ענבר מאפשר לכם להיכנס אל העולם המופלא של גלישת גלים בדרך רכה בטוחה ונעימה, עם הדרכה מקצועית ויעילה באמצעות ציוד חדיש המותאם לצרכיו של הגולש המתחיל. קייטאוואי יושבת בחוף בית ינאי שהוא החוף המושלם בארץ ללימוד גלישת גלים ולגלישה מהנה ובטוחה לגולשים מנוסים. בקייטאוואי תמצאו בית חם לגולשים אנו מספקים קורסי גלישה וחבילות ציוד גלישה המתאימים למתחילים ולגולשים מתקדמים.
גלישת רוח
ללמוד גלישת רוח בבית הספר של עמית ענבר - מובילים בציוד וברמת ההדרכה
עמית ענבר, ממובילי ענף גלישת רוח בארץ ובחו"ל, כיום מאמנה של נבחרת גלישת הרוח של ישראל ומאמנו של המדליסט האולימפי גל פרידמן, החליט לטפח מחלקה נוספת בבתי הספר לגלישה שבבעלותו ולתת אפשרות לאנשים לקבל מהידע והניסיון שאגר במשך שנים בנושא גלישת רוח.
בבית הספר לגלישת רוח של עמית ענבר ניתן לזכות בחוויה לימודית שונה ומהנה דרך קורס גלישת רוח מקצועי ואיכותי שיקנה ללומדים את היסודות הנכונים לגלישה נכונה על גלשן רוח.
בבית הספר ניתן לבצע:
שיעורי..
מחנה גלישה
מחנה/קייטנות גלישה לילדים ונוער - שילוב של ספורט עם אתגרים ותכנים חינוכיים
חברת KITEAWAY של עמית ענבר מעמידה את חשיבות הים והפעילות הימית לילדים ונוער כערך חינוכי בעל משמעות רבה. עמית ענבר גדל בסביבת הים מגיל צעיר מאד. קרבה זו נתנה לו כלים רבים לעתידו כאדם וכספורטאי אולימפי בגלישת רוח. אחת הדרכים להוציא את הילדים מן הטלוויזיה והמחשב אל הטבע, היא לשלוח אותם אל מחנה גלישה. מחנה הפותח מגוון פעילויות גלישה וספורט ימי אתגרי במסגרת קייטנות גלישה הכוללות גלישת גלים, קיאקים, סאפ..
קורסי גלישה לנשים
קורסים לנשים - גלישת גלים, גלישת רוח, גלישת עפיפון (קייטסרפינג) וקבוצות חתירה בעמידה - סאפ/פאדל בורד
בית ספר לגלישה kiteaway מציע קורסים לנשים בלבד כקבוצה או ליחיד לגלישת גלים. אם את רוצה לפתח את השיווי משקל, היציבה ולהרגיש את הגלים זורמים תחתיך, קורס גלישת הגלים הוא המתאים לך. הקורס מועבר ע"י מדריך או מדריכה מנוסים, ב 4 מפגשים בני שעה וחצי. במהלך הקורס נלמד את יסודות החתירה ועמידה על הגלשן, הכרת הים, הזרמים והגלים ופיתוח מיומנויות הגלישה, כל זה על גבי ציוד מותאם אישית מיוחד ללמידה ובטיחותי. הקורס בתאום אישי 7 ימים בשבוע. ניתן להשתלב בקבוצות קיימות, כקבוצה אורגנית או אחד על אחד. הקורסים מתנהלים בחוף בית ינאי.
קייטנת גלישה
קייטנת גלישה היא קצת שונה מקייטנות רגילות, בכל מחזור יש עד 25 ילדים ולא יותר.
בקייטנת הגלישה של קייט אוואי הילדים באים לעבוד ולא רק לנפוש, הם סוחבים את הגלשנים, עושים חימום נכון ומתיחות, הם לומדים להתמודד עם הים והגלים ותופסים בטחון בגלישה ובים בכלל.
 
המדריכים בקייטנה של קייט אוואי הם מדריכים שיודעים לעבוד עם הילדים ומעניקים להם תחושת בטחון, המדריכים שלנו יודעים בדיוק מה הם עושים ויודעים לתת פתרון לכל מצוקה של הילדים בהתמודדות הראשונה שלהם בים ועם גלישת הגלים. 
 
הקייטנה..
קורס גלישת גלים על סאפ
עמית ענבר הצליח להעמיד שיטת עבודה המאפשרת לכל אדם לחוות את התחושה המדהימה של תפיסת גל על גלשן SUP ולחוות את האושר הזה במים.
בשנתיים האחרונות נכנסים עוד ועוד גולשים אל עולם הסאפ. גולשים אשר להם מעולם לא היה רקע בגלישת גלים. ההתחלה היא די דומה לכולם. מתחילים בהכרות עם הגלשן והים ולאחר זמן קצר, אותם מתחילים רואים סביבם גולשי גלים וגולשי סאפ, אשר גולשים על גלים וכמובן שזה הגירוי הגדול מכולם.

כל הסיבות ללמוד גלישת גלים בגלשן סאפ בקייט אוואי:
  • לימוד בשיעור פרטי או קבוצתי
  • שימוש בציוד החדיש והמתקדם ביותר המתאים ללימוד גלישת סאפ.
  • תשומת לב גבוהה מאד לבטיחות
  • ..