קייטנת גלישה
קייטנת גלישה היא קצת שונה מקייטנות רגילות, בכל מחזור יש עד 25 ילדים ולא יותר.
בקייטנת הגלישה של קייט אוואי הילדים באים לעבוד ולא רק לנפוש, הם סוחבים את הגלשנים, עושים חימום נכון ומתיחות, הם לומדים להתמודד עם הים והגלים ותופסים בטחון בגלישה ובים בכלל.
 
המדריכים בקייטנה של קייט אוואי הם מדריכים שיודעים לעבוד עם הילדים ומעניקים להם תחושת בטחון, המדריכים שלנו יודעים בדיוק מה הם עושים ויודעים לתת פתרון לכל מצוקה של הילדים בהתמודדות הראשונה שלהם בים ועם גלישת הגלים. 
 
הקייטנה..
לי קרוזיץ אלופת עולם 1111
לא יודע עם שמתם לב אבל המספר של לי על המפרש הוא כבר שנים isr 1111! לי זה בהחלט מסתדר עם 4 אליפויות עולם!
זה בעיני מסביר את מה שקורה סביב הבחורה המדהימה הזו, הכול מתחבר והוכל זורם כמו המים בים שהיא כול כך אוהבת
קיימנו סדנת החייאה לגולשים בעקבות הנס שקרה לנו בחנוכה, גולש גלים שאיבד את הכרתו ניצל ממוות לאחר שניצל על ידי גולשים שחילצו אותו מהמים הסוערים וביצעו בו החייאה עד הגעת מד"א
בחג החנוכה קרה לנו נס בחוף בית ינאי. בחור שגלש ומסיבה לא ברורה איבד את ההכרה במים. בזכות ערנות של הגולשים מסביב ,שמיד קלטו את המצוקה שלו , הוציאו אותו מהמים בתנאים לא קלים והחלו בחוף בפעולת ההחיאה עד שהגיע מד"א- הבחור ניצל !!!! אנו החלטנו שחשוב מאד לתת לקהילה אפשרות לקבל את הכלים להציל חיים . קיימנו סדנת החייאה לחבורת הגולשים כאן החוף . אנו ממליצים לכל קהילות הגולשים בארץ ובכלל לכל אדם לעבור סדנה כזו ורואים חשיבות רבה ביכולת להגיש עזרה במצבים של מצוקה.
שלום לכול הגולשים המתחילים שלנו ביום רביעי ה2.1 בשעה שמונה וחצי יתקיים ערב תאוריה ובטיחות בקייט בחנות שלנו על ידיי עמית ענבר אז כול מי שעדיין לא הספיק להגיע זה הזמן.. לפרטים נוספים 09-8666991
גלישת קייט רייס אולימפי?
כנסו לקרוא עדכון של עמית ענבר בנושא עתיד הקייט רייס כספורט אולימפי
אחרי חצי שנה מורטת עצבים של המתנה להחלטה הסופית הוחלט בסופו של דבר לא להכניס את גלישת קייט רייס למשחקים הקרובים בריו 2016 ולמרות הגדילה בתחום והסבב העולמי בגלישת קייט רייס איגוד השייט העולמי החליט לשנות את ההחלטה חזרה לגלישת רוח. לנו כמדינה ההחלטה הזו בהחלט טובה כי יש לנו רקורד עשיר מאוד בתחום גלישת הרוח!!
הסבה לגלישת קייט רייס
מה עושה ילד שגולש רוח במסגרת תחרותית ורוצה לעשות הסבה לגלישת קייט רייס
יש בארץ כ 600 ילדים שהיום נמצאים במסגרת תחרותית בגלישת רוח לצערי המצב היום הוא כזה שאותם ילדים במידה והם רוצים להמשיך עם החלום האולימפי שלהם יאלצו לעשות הסבה מהירה ככול שניתן ולהתחיל ללמוד קייט סרפינג
קייט רייסינג
מה יהיה דגם הקייט רייס במשחקים האולמפים בריו 2016?
חברים ! הלא יאמן קרה!!!! בהצבעה צמודה באיגוד השייט העולמי 19 תומכים ו-17 מתנגדים בהורדת דגם גלישת רוח אולימפי והכנסת גלשן קייט סרפינג במקום הדגם האולימפי בגלישה למשחקים האולימפיים בריו 2016!
מהפך בעולם הגלישה! - קייט סרפינג הפך לדגם אולימפי במקום גלשן הרוח
ההודעה הגיעה במפתיע וגורמת זעזוע ענק בעולם הגלישה בכל העולם .
בהצבעה צמודה נפל רוב באיגוד השייט העולמי 19 תומכים ו-17 מתנגדים בהורדת דגם גלישת רוח אולימפי והכנסת הקייט סרפינג במקום הדגם האולימפי בגלישה למשחקים האולימפיים בריו 2016!
ליגת ארומה סאפ 2012 Supaway
כנסו לקראו בסיכום של ליגת ארומה סאפ 2012
גם השנה שמנו לעצמנו למטרה לקדם את ענף גלישת הפדאל בורד בישראל!!! ולקיים אירועים למען קהילת הגולשים ולשמור על הווי הגלישה והפאן בספורט. אז מה היה לנו? תחרויות חתירה על גלשני סאפ, תחרויות שחייה במים פתוחים ותחרויות חתירה בקיאקי סרף סקי
לי קורזיץ בדרך לאולימפיאדה
לי ואני גדלנו באותו הכפר , מכמורת. הזיכרונות שעולים לי ממנה מהילדות מחזירים אותי כמובן אל הים , ילדת ים, תמיד במים גולשת עם הבנים, חלק מחבורה של גולשים .
לי קורזיץ זכתה בכישרון טבעי עצום שמספיק גם ל-5 גולשות יחד. ילדה אשר בגיל מאוד צעיר זיהתה וידעה מה היא הכי אוהבת ובמה היא הכי טובה, היא לא התאמצה לחפש אחר הייעוד שלה בחיים, היא קלטה את הכל בגיל צעיר ומאז היא ממוקדת במטרתה.
לי קורזיץ זכתה שוב באליפות העולם בגלישת רוח
משפחת קייטאוואי מברכת שוב את לי קורזיץ על זכייתה באליפות העולם והבטחת המקום באולימפיאדה בלונדון 2012.
לי קורזיץ אלופת עולם בפעם השלישית / משפחת קייטאוואי מברכת שוב את לי קורזיץ על זכייתה באליפות העולם והבטחת המקום באולימפיאדה בלונדון 2012. / / / אתמול הסתיימה אליפות העולם בספרד בגלישת רוח בדגם הניל פרייד ולי קורזיץ הוכתרה כזוכה בתחרות אחרי שיום התחרות האחרון בוטל בשל תנאי מזג האוויר, לי הובילה רוב ימי התחרות.  / כעת נותר פתוח הקרב על המקום באולימפיאדה בין נמרוד משיח לשחר צוברי אשר יוכרע בחודש מאי הקרוב ונדע מי יהיהי הגולש אשר יזכה לייצג את מדינת ישראל. 
עונת גלישה 2012 בפתח
אחרי חורף מעולה ומלא גשם העונה הקרובה ממש כבר כאן !!!!
הלופט שלנו עבר מתיחת פנים וכיום, ללא ספק , הפך להיות מרכז מכירת ציוד גלישה הגדול בארץ,חנות גלישה בגודל של 160 מטר המכילה עשרות גלשני סאפ בכל המידות ,קייטים מהמותגים המובילים בעולם כמו בסט ובלייד אקססוריז של מיסטיק ודה קיין .
משפחת קייטאוואי מברכת את לי קורזיץ על זכייתה באליפות העולם
גלישת רוח אולימפית
גלישת רוח אולימפית הפכה להיות הענף הכי הישגי שלנו בספורט הישראלי בעשרים שנה האחרונות.
גלישת רוח אולימפית מאת עמית ענבר
היי גולשים וגולושת הגיע הזמן להיות סקיפרים יאא
הגיעו מצנחי בלייד 2012 בכול המידות בדגמי -TRRIGER-PRIME-FAT LADY- מהרו לפניי שיגמר
להיט משוגע....
עכשיו אצלנו בלופט
ניתן להתנסות חופשי
קחו בחשבון שברגע שניסיתם.... קניתם!!!